Współpraca z portalem Odnawialni.com.pl

Z przyjemnością informujemy, że portal internetowy odnawialni.com.pl objął nas patronatem medialnym. Już niedługo pojawią się tam artykuły poświęcone tematyce naszego projektu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką Odnawialnych Źródeł Energii oraz energetyki przyjaznej środowisku naturalnemu do odwiedzania strony Odnawialni.com.pl oraz profilu Facebook, gdzie mogą Państwo poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie.

Czytaj więcej

Dzień Strefy na PG

Biuro Karier wraz z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną serdecznie zapraszają na IV DZIEŃ STREFY na Politechnice Gdańskiej.

To wydarzenie, podczas którego studenci i absolwenci naszej Uczelni będą mieli możliwość poznania czołowych firm działających w PSSE oraz skonfrontowania swoich wyobrażeń o pracy w danej branży. Firmy przedstawią oferty pracy skierowane bezpośrednio do studentów i absolwentów PG, a także przybliżą specyfikę pracy na konkretnych stanowiskach pracy.baner_dzien-strefy_pg2 (więcej…)

Czytaj więcej

Eco CarPG na Warsaw Moto Show

Miło nam ogłosić, że będziemy jednymi z wystawców na targach Warsaw Moto Show, odbywających się od 18 do 20 listopada 2016r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie niedaleko Warszawy. Są to jedne z największych targów motoryzacyjnych w Polsce, w tym roku gośćmi będą m.in. Petter Solberg oraz Kajetan Kajetanowicz. Podczas Warsaw Moto Show odbędą się polskie premiery samochodów takich jak Ferrari GTC4 Lusso, Porsche 911 GT3 R czy najnowszego Land Rovera Discovery.

Więcej informacji o imprezie: http://warsawmotoshow.com/

http://www.facebook.com/warsawmotoshow/

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Targów!

 

Czytaj więcej